TASUTA KOJUVEDU

Meil on hea meel pakkuda kaupade tasuta kojuvedu. Ostes meie e-poest vähemalt 150.- euro väärtuses, toob kuller kauba tasuta Teie poolt määratud aadressile.
Osutame kaupade kojuveo teenust Eesti piires ja vaid argipäevadel kl. 9-18.
Ostes kaupa väiksema summa eest on võimalik sellele poodi järele tulla või tasuda kullerteenuse eest ca 8 eurot.

MÜÜJA GARANTII

Marevik OÜ üks tegevusvaldkondadest on õmblusmasinate remont. Pikk kogemus selles vallas annab Teile kindluse, et ka garantiiajal rikki läinud seade ei jää nädalateks remonditöökotta tolmu koguma. Teie probleeme käsitletakse esmajärjekorras. Võimalusel, sõltuvalt probleemi keerukusest lahendatakse see ootetööna.

KOGEMUSED AASTAST 1994

14 PÄEVA TAGASTUSÕIGUS

14 päeva tagastusõigus kehtib vaid interneti teel ostetud toodetele.

• Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja ostusumma tagastatakse Teile.

• Ostetud kaupa ei saa tagastada kui tellitud toode on valmistatud eritellimusel ning arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt. Sellise suletud pakendis toote üleandmine, mis ei ole kõlblik tagastamiseks tervisekaitse või hügeenilistel põhjustel ning kui see on peale kohaletoimetamist avatud.

• Toote tagastamiseks palun koostage vabas vormis taganemismiseavaldus. Toote saab tagastada kauplusesse või tagastate kullerteenusega. Toote tagastamisel kuulub kliendil tasumisele 8 € kauba käsitlus- ja transpordikulude katteks.

• Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Tellija arveldusarvele 14 päeva jooksul alates kauba tagastatava toote jõudmist meieni.

• Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis.

Top